O společnosti

Naše webové stránky používají k analýze návštěvnosti a vylepšování našich služeb soubory cookies. O tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, si můžete přečíst zde.
Martin Moises

Martin Moises,
těší mě

Jsem Martin a v roce 2008 jsem začal jako podnikatel ve stavebnictví. Dařilo se mi a práce mě ohromně bavila. Mou silnou stránkou byla schopnost dát rychle dohromady schopné lidi. S nimi jsme stavěli hezké a bytelné rodinné domky, zateplovali, pokládali zámkovou dlažbu, opravovali fasády škol nebo pokládali střechy.

 

Mám tým specialistů

Šikovných zedníků, projektantů a stavařů okolo mě přibývalo a pracovali jsme na stále větších projektech. Oslovovaly nás firmy, které potřebovaly prodejny nebo haly. Pomáhali jsme s modernizací a přistavovali další objekty. Větší a větší zakázky vedly k založení firmy MOISES stavební s.r.o. v roce 2014.

 

Vstupujeme na trh

V roce 2008 jsem vstoupil na trh jako podnikatel pod svým jménem (Martin Moises). Podle obchodního rejstříku jsem byl sám, stavěl jsem ale společně s týmem stavebních odborníků.

První celé stavby

Zpočátku jsem se na stavbách pouze podílel, od roku 2010 jsme spolu s dalšími specialisty začali stavět první celé stavby. Pod našima rukama tak vyrostly pohodlné rodinné domky i nebytové budovy.

Hledáme nové výzvy

Posouváme se ke stále větším stavbám. Malé rodinné domečky už pro nás nejsou žádnou výzvou, vrháme se tedy do větších zakázek. Naplno objevujeme kouzlo budov, které přináší zisk nebo užitek – renovujeme fasádu pražské VŠFS a zateplujeme obecní úřad.

Zakládáme společnost

Tým šikovných stavařů se rozrůstá a přichází první velké zakázky. Zakládáme tedy společnost s ručením omezením MOISES stavební s.r.o. a dáváme si odvážný cíl: budeme pomáhat podnikatelům k úspěchu. To se nám daří třeba vestavbou jednotky do obchodního centra v Ostravě.

Stavíme, renovujeme a modernizujeme

Z práce máme čím dál větší radost. Postupně začínáme renovovat prodejny Kik, nový kabát díky nám dostává i část nákupního parku v Chomutově, kde přestavujeme a přistavujeme další prodejny. Zkoušíme nové technologie a pouštíme se i do výrobních hal.

Těšíme se na další úkoly

Naše webové stránky dostávají novou podobu a my novou energii. Už víme, že se chceme specializovat na stavby pro podnikatele (prodejny, haly a sklady) a že jim budeme poskytovat špičkový servis. Těšíme se na nové výzvy, které nás čekají.

Profesionální servis pro vás

V současnosti se specializujeme na budovy, které firmy potřebují k úspěšnému podnikání: skladové a výrobní haly, nákupní centra a prodejny. K projektům přistupujeme zodpovědně a komplexně. Dodáváme nejen hrubou stavbu – připravujeme i interiéry, které vám pomohou s prodejem i produktivitou zaměstnanců. Nejlépe nám jdou středně velké zakázky, zvládneme i rekonstrukci nebo přístavbu.

Dali jsme si odvážný a závazný cíl: aby nás práce stále bavila a abychom s každou zakázkou odvedli skvělou práci s perfektním servisem. Největším závazkem je pro nás vaše spokojenost a úspěch, ke kterému rádi přispějeme.

Naše reference Kontaktujte nás