Proces zakázky

Naše webové stránky používají k analýze návštěvnosti a vylepšování našich služeb soubory cookies. O tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, si můžete přečíst zde.
01

Poptávka odeslaná – odteď je to na nás

Co se stane, až odešlete poptávku? Ze všeho nejdříve se s vámi spojíme. Ve většině případů budete v kontaktu přímo se zakladatelem firmy Martinem, výjimečně se vám ozve někdo z našich specialistů. S nimi se domluvíte na typu stavby, plánu realizace, ceně a dalších důležitých záležitostech.

02

Plánujeme, aby vše mělo hladký průběh

I když je pěkné umět řešit problémy, nám to nestačí – radši jim předcházíme. Proto vše detailně naplánujeme, vyřešíme veškeré návaznosti a zařídíme vše, co bude potřeba. Díky tomu budeme mít pro stavbu vše zajištěné nebo rovnou k dispozici a při práci nás nepotkají žádné zmatky ani zdržování.

03

Začínáme stavět

Jakmile bude vše připraveno, pustíme se do práce. Dokážeme si připravit základy, usadit první (i všechny další) cihly, položit střechu i vymalovat a zařídit interiéry. Budovu připravíme do takového stavu, jaký jsme si v první fázi dohodli.

 

Těšíte se z nové budovy

A máme hotovo! Vše je postaveno a bude vám sloužit dlouhé roky. Hotovou zakázku vám předáme včas a kompletní. Zbývá už jen dohodnout, zda nás pověříte i údržbou budovy.

45

realizovaných zakázek ročně

40

profesionálů k dispozici

480

postavených budov

2008

rok našeho vzniku

Napište nám